Sortiment

Bianchi 250
Bianchi 250

Bianchi 250

volně stojící automat s dotykovým ovládání a sortimentem až 20-ti druhů nápojů. Automat připravuje nápoje ze zrnkové kávy. Sortimet espresso, kapučíno, latté, čokoláda, irské kapučíno, čaj apod. Automat sje vhodný pro menší prostory s denním odběrem do 50-ti nápojů. Lze ho umístit na podstavec, kuchyňskou linku a nebo na malý svačinový automat. Velikost nápojů do 180 ml.

výška: 795 mmšířka: 510 mmhloubka: 649 mmhmotnost: 72 kg

Více o automatu

Bianchi 600
Bianchi 600

Bianchi 600

velkokapacitní, volně stojící automat s dotykovým ovládání a možností výdeje do jedné velikosti kelímků a to buďto 180 ml nebo 300 ml (TO-GO). Automat je na instatní kávu a nebo na zrnkovou kávu. Sortimet espresso, kapučíno, latté, čokoláda, irské kapučíno, čaj apod. Automat je vhodný pro větší odběry s denním odběrem do 150-ti nápojů.

výška: 1 830 mmšířka: 620 mmhloubka: 735 mmhmotnost: 155 kg

Více o automatu

Bianchi Agily
Bianchi Agily

Bianchi Agily

Velkokapacitní, volně stojící automat s dotykovou obrazovkou a možností výdeje do dvou velikostí kelímků 180 ml a 300 ml (TO-GO). Automat je připravuje nápoje z čerstvě umleté zrnkové kávy. Sortimet espresso, kapučíno, latté, čokoláda, irské kapučíno, čaj apod. Automat je vhodný do reprezentačních prostor s denním odběrem až 100 nápojů. Na obrazovce automatu lze promítat sdělení, reklamy apod. podle vlasního uvážení.

výška: 1 830 mmšířka: 635 mmhloubka: 990 mmhmotnost: 245 kg

Více o automatu

Kafepartner Premium – S
Kafepartner Premium – S

Kafepartner Premium – S

Velkokapacitní, volně stojící automat s velkou dotykovou obrazovkou a možností výdeje do dvou velikostí kelímků 180 ml a 300 ml (TO-GO). Automat se vyznačuje skvělým designem, možností barevných variací dveří doplněných o měnící se barevné podsvícení a hlavně německou kvalitou zpracování a nedostižnou velikostí spařovací komory na kávu. Konstrukci spařovací komory navrhovala ve Švýcarsku specializovaná firma. Automat připravuje nápoje z čerstvě umleté zrnkové kávy a nebo ho lze objednat i v instantní verzi. Sortimet espresso, kapučíno, latté, čokoláda, irské kapučíno, čaj apod. Automat je vhodný do reprezentačních prostor s denním odběrem až 300 nápojů. Na obrazovce automatu lze promítat sdělení, reklamy apod. podle vlasního uvážení.

Více o automatu

Luce X2
Luce X2

Luce X2

Velkokapacitní, volně stojící automat s tlačítkovým ovládáním a možností výdeje do dvou velikostí kelímků 180 ml a 300 ml (TO-GO). Automat je na instatní kávu a nebo na zrnkovou kávu. Sortimet espresso, kapučíno, latté, čokoláda, irské kapučíno, čaj apod. Automat je vhodný pro větší odběry s denním odběrem do 250-ti nápojů a hodí se i do náročných prostor výrobních hal apod.

Více o automatu

GPE 30
GPE 30

GPE 30

Svačinový automat má 6 pater a sortiment obsahuje slané a sladké pochutiny, bagety, sendviče, chlazené nápoje (limonády, kafola, pepsi, coca cola, ledová káva, džus, nealko pivo, apod. Automaty pravidelně doplňujeme, hlídáme čistotu, servis a dobu trvanlivosti. Automat je vhodný do menších firem a projde i dveřni o šířce 80 cm do kuchyňky.

výška: 1 830 mmšířka: 720 mmhloubka: 825 mmhmotnost: 190 kg

Více o automatu

GPE 50
GPE 50

GPE 50

Svačinový velkokapacitní automat má 6 - 8 pater a sortiment obsahuje slané a sladké pochutiny, bagety, sendviče, chlazené nápoje (limonády, kafola, pepsi, coca cola, ledová káva, džus, nealko pivo, apod. Automaty pravidelně doplňujeme, hlídáme čistotu, servis a dobu trvanlivosti. Automat je vhodný do velkých firem a svou kapacitou zvládně i nahradit kantýnu. Svým designem se hodí i do reprezentačních prostor kde je velmi decentní. Může být vybaven výtahem zboží a nebo komfortním zvýšeným výdejním prostorem.

výška: 1 830 mmšířka: 945 mmhloubka: 825 mmváha: 240 kg

Více o automatu

Solid 8 a 10
Solid 8 a 10

Solid 8 a 10

Svačinový velkokapacitní automaty mají 6 pater a sortiment obsahuje slané a sladké pochutiny, bagety, sendviče, chlazené nápoje (limonády, kafola, pepsi, coca cola, ledová káva, džus, nealko pivo, apod. Automaty pravidelně doplňujeme, hlídáme čistotu, servis a dobu trvanlivosti. Automat je vhodný do velkých firem (náročných prostor výroby a montáže), frekventované veřejné prostory a svou kapacitou zvládně i nahradit kantýnu.

Více o automatu

Vendo S-47
Vendo S-47

Vendo S-47

Automat s velkou kapacitou chlazených nápojů pro zajištění pitného režimu ve firmách, tělocvičnách, bazénech apod. Jednoduchá obsluha a decentním designem. Nízká spotřeba el. energie.

výška: 1 830 mmšířka: 650 mmhloubka: 800 mmhmotnost: 280 kg

Více o automatu

Eva 01
Eva 01

Eva 01

Profesionální kapslový kávovar s velkou nádrží na vodu a odpadní kapsle. Kapsle nabízejí několik druhů espressa, bezkofeinové espresso, sypaný čaj, čokoládu apod. Kávovar dokáže neúnavně vařit spoustu nápojů za s sebou. Kapslový kávovar může být také vhodný jako doplněk kávovaru na zrnkovou kávu pro zákazníky, kteří preferují jiné nápoje než nabízí kávovar na zrnkovou kávu.

objem vodní nádržky: 2 lzásobník zbytků (počet porcí): 20délka kabelu: 1,1 mnapětí 230 V střídavý proudverze s napětím 24 V

Více o automatu

Carimalli 250
Carimalli 250

Carimalli 250

Profesionální kávovar na zrnkovou kávu, který připravuje nápoje z čerstvě umleté kávy. Kávovar umožňuje přípravu kávy espresso, lungo, kapučíno a latté. Je vhodný pro přípravu cca 50-ti nápojů denně. Jednoduché ovládání, čištění a údržba. Mimořádně kvalitní extrakce kávy díky kvalitní technologii spařovací jednotky.

výška: 302 mmšířka: 370 mmhloubka: 450 mmhmotnost: 12 kg

Více o automatu

Carimalli 1100
Carimalli 1100

Carimalli 1100

Profesionální kávovar na zrnkovou kávu, který připravuje nápoje z čerstvě umleté kávy. Kávovar umožňuje přípravu kávy espresso, lungo, kapučíno a latté. Je vhodný pro přípravu do 75-ti nápojů denně. Jednoduché ovládání, čištění a údržba. Velká nádrž na vodu 6 litrů a velký zásobník na odpadní puky kávy. Mimořádně kvalitní extrakce kávy díky kvalitní technologii spařovací jednotky.

výška: 403 mmšířka: 582 mmhloubka: 511 mmhmotnost: 16 kg

Více o automatu

Carimali Blue 26
Carimali Blue 26

Carimali Blue 26

Uživatelsky velmi přívětivý, kompaktní automat na zrnkovou kávu a instantní směsi se širokým sortimentem nápojů, malými rozměry a vysokým denním výkonem nápojů Využití: Kanceláře, restaurace, hotely, snídaňový servis, recepce, bistra, catering, konferenční místnosti, školící střediska apod. Benefit: Malé rozměry, jednoduché ovládání, vestavěná nádržka na vodu, nebo možnost připojení na vodovodní řád. Denní kapacita: cca 75 šálků.

výška: 260 mmšířka: 550 mmhloubka: 585 mmhmotnost: 20 kg

Více o automatu

Kafepartner Premium C
Kafepartner Premium C

Kafepartner Premium C

Automat vyráběný v Německu v rodinné firmě s dlouholetou tradicí výroby automatů na horké nápoje (1969). Špičková švýcarská technologie mletí a spařování kávy od jedničky na světovém trhu s kapacitou komory na mletou kávu 18g na jeden nápoj. Při volbě nápoje je zákazníkovi nabídnuto automaticky individuální přizpůsobení nápoje dle jeho preferencí. Proces přípravy instantních nápojů a jejich míchání je zkonstruován a patentován výrobcem a podílí se nemalou mírou na kvalitě a chuti připravovaných nápojů. Lze použít dva druhy zrnkové kávy najednou (dva nezávislé zásobníky a dva mlýnky. Denní kapacita: 200 šálků.

Více o automatu

Carimalli Silver
Carimalli Silver

Carimalli Silver

Uživatelsky velmi přívětivý, výkonný automat na zrnkovou kávu a instantní směsi se širokým sortimentem nápojů, možností studené mléčné pěny a vysokým denním výkonem nápojů Využití: Kanceláře, restaurace, hotely, snídaňový servis, catering, prodejny, čerpací stanice apod. Benefit: studená mléčná pěna, jednoduché ovládání, možnost připojení na vodovodní řád. Denní kapacita: 200 šálků.

výška: 368 mmšířka: 556 mmhloubka: 745 mmhmotnost: 40 kg

Více o automatu

Mistr Nanuk
Mistr Nanuk

Mistr Nanuk

Automat vhodný pro prodej nanuků a balených zmrzlin s průhledným čelem pro snadný výběr produktů.

výška: 1 830 mmšířka: 980 mmhloubka: 720 mmhmotnost: 240 kg

Více o automatu

Mistr Nanuk Maxi
Mistr Nanuk Maxi

Mistr Nanuk Maxi

Automat vhodný pro prodej nanuků a balených zmrzlin s průhledným čelem pro snadný výběr produktů a velkou kapacitou zboží.

výška: 1 830 mmšířka: 980 mmhloubka: 945 mmhmotnost: 280 kg

Více o automatu

ICE Nanuk
ICE Nanuk

ICE Nanuk

Potravinový automat mražený určení pro prodej nanuků a drobného mraženého zboží (např: steaky apod). Automat je celokovový a vhodný pro venkovní umístění.

výška: 1 530 mmšířka: 730 mmhloubka: 650 mm

Více o automatu