Pronájem kávovarů

Tato služba Vám zajistí kvalitní kávu a další kávové nápoje v kancelářích, bistrech, stáncích, restauracích, provozovnách služeb apod. S bezplatným pronájmem kávovaru Vám zajistíme i potřebný servis a to min. 1 x měsíčně, tak aby jste měli jistotu kvality nápojů bez kompromisů.

Máme na výběr kávovary vhodné od malých kanceláří až po velké provozy. U většiny kávovarů je možné připojení čerstvého mléka s možností přípravy kapučín a latté. Ke všem kávovarům dodáváme naši čerstvě praženou kávu SUZINI, kterou z zákazníkovi distribuujeme nejpozděli do 14-ti dnů od upražení, aby jste si mohli svou kávu opravdu vychutnat. Káva která voní.

Typy pronájmu

  • Bezplatný pronájem kávovaru: za odběr kávy, servis a zapůjčení náhradního kávovaru
  • Bezplatný pronájem kávovaru s obsluhou: přijedeme, doplníme, vyčistíme, opravíme a Vám účtujeme pouze spotřebované porce nápojů.
  • Pronájem kávovaru bez podmínek: Kávovar Vám pronajmeme za pevnou měsíční částku a Vy rozhodujete jak budete kávovar používat a co do něj budete plnit.
Eva 01
Eva 01

Eva 01

Profesionální kapslový kávovar s velkou nádrží na vodu a odpadní kapsle. Kapsle nabízejí několik druhů espressa, bezkofeinové espresso, sypaný čaj, čokoládu apod. Kávovar dokáže neúnavně vařit spoustu nápojů za s sebou. Kapslový kávovar může být také vhodný jako doplněk kávovaru na zrnkovou kávu pro zákazníky, kteří preferují jiné nápoje než nabízí kávovar na zrnkovou kávu.

objem vodní nádržky: 2 lzásobník zbytků (počet porcí): 20délka kabelu: 1,1 mnapětí 230 V střídavý proudverze s napětím 24 V

Více o automatu

Carimalli 250
Carimalli 250

Carimalli 250

Profesionální kávovar na zrnkovou kávu, který připravuje nápoje z čerstvě umleté kávy. Kávovar umožňuje přípravu kávy espresso, lungo, kapučíno a latté. Je vhodný pro přípravu cca 50-ti nápojů denně. Jednoduché ovládání, čištění a údržba. Mimořádně kvalitní extrakce kávy díky kvalitní technologii spařovací jednotky.

výška: 302 mmšířka: 370 mmhloubka: 450 mmhmotnost: 12 kg

Více o automatu

Carimalli 1100
Carimalli 1100

Carimalli 1100

Profesionální kávovar na zrnkovou kávu, který připravuje nápoje z čerstvě umleté kávy. Kávovar umožňuje přípravu kávy espresso, lungo, kapučíno a latté. Je vhodný pro přípravu do 75-ti nápojů denně. Jednoduché ovládání, čištění a údržba. Velká nádrž na vodu 6 litrů a velký zásobník na odpadní puky kávy. Mimořádně kvalitní extrakce kávy díky kvalitní technologii spařovací jednotky.

výška: 403 mmšířka: 582 mmhloubka: 511 mmhmotnost: 16 kg

Více o automatu

Carimali Blue 26
Carimali Blue 26

Carimali Blue 26

Uživatelsky velmi přívětivý, kompaktní automat na zrnkovou kávu a instantní směsi se širokým sortimentem nápojů, malými rozměry a vysokým denním výkonem nápojů Využití: Kanceláře, restaurace, hotely, snídaňový servis, recepce, bistra, catering, konferenční místnosti, školící střediska apod. Benefit: Malé rozměry, jednoduché ovládání, vestavěná nádržka na vodu, nebo možnost připojení na vodovodní řád. Denní kapacita: cca 75 šálků.

výška: 260 mmšířka: 550 mmhloubka: 585 mmhmotnost: 20 kg

Více o automatu

Kafepartner Premium C
Kafepartner Premium C

Kafepartner Premium C

Automat vyráběný v Německu v rodinné firmě s dlouholetou tradicí výroby automatů na horké nápoje (1969). Špičková švýcarská technologie mletí a spařování kávy od jedničky na světovém trhu s kapacitou komory na mletou kávu 18g na jeden nápoj. Při volbě nápoje je zákazníkovi nabídnuto automaticky individuální přizpůsobení nápoje dle jeho preferencí. Proces přípravy instantních nápojů a jejich míchání je zkonstruován a patentován výrobcem a podílí se nemalou mírou na kvalitě a chuti připravovaných nápojů. Lze použít dva druhy zrnkové kávy najednou (dva nezávislé zásobníky a dva mlýnky. Denní kapacita: 200 šálků.

Více o automatu

Carimalli Silver
Carimalli Silver

Carimalli Silver

Uživatelsky velmi přívětivý, výkonný automat na zrnkovou kávu a instantní směsi se širokým sortimentem nápojů, možností studené mléčné pěny a vysokým denním výkonem nápojů Využití: Kanceláře, restaurace, hotely, snídaňový servis, catering, prodejny, čerpací stanice apod. Benefit: studená mléčná pěna, jednoduché ovládání, možnost připojení na vodovodní řád. Denní kapacita: 200 šálků.

výška: 368 mmšířka: 556 mmhloubka: 745 mmhmotnost: 40 kg

Více o automatu