O nás

Již v roce 1998 se pan Ing. Robert Adamčiak začal zajímat o český vendingový trh a první kroky v tomto oboru podnikl jako franchisant tradiční německé rodinné společnosti Dallmayr.

V roce 2008 došlo k oddělení od původní formy a pan Adamčiak začal budovat svou vlastní rodinnou a ryze českou firmu. Oporou a partnerem nejen pro život, ale i pro řemeslo, se mu stala Mgr. Zuzana Adamčiaková a jako spolumajitelé vybudovali společnost KAFE PARTNER od prvních základních kamenů. Z původních pár desítek automatů se firma rozrostla do současné velikosti, přičemž v dnešní době zajišťujeme naše služby v nadnárodních společnostech, v regionálních společnostech, ve školách i kancelářích nejen po celém Východočeském regionu a na vendingovém trhu zaujímáme stabilní pozici. Každým rokem sledujeme aktuální trendy v našem oboru a děláme jako tým vše pro to, aby každý náš zákazník cítil individuální přístup a péči. Od roku 2016 se naše firma stala výhradním zástupcem polské společnosti Evend a je nám ctí na český trh uvádět prodejní automaty Solid.

U nás vždy víte, na koho se obrátit- ať již s technickým požadavkem či kvůli rozšíření stávajících služeb. Vážíme si všech našich zákazníků a těšíme se na nové.

Váš kolektiv Kafe Partner.