Nápojové automaty

Hledáte-li vhodný typ automatu na kávu a horké nápoje, můžete si vybrat z našeho širokého portfolia moderních automatů a to jak na zrnkovou kávu tak i na instantní. Vždy můžete počítat s naší bezplatnou konzultací, kdy Vám po sdělení Vašich požadavků doporučíme nejvhodnější automat na kávu a hlavně Vám vysvětlíme proč Vám uvedený automat doporučujeme.

Konečné rozhodnutí ale necháme vždy na Vás. Naším velkou předností je, že náš unikátní koncept občerstvení „KAFEPARTNER“ je nastaven tak, že funguje již od 40 až 50-ti zaměstnaců v plném rozsahu s velkými automaty (viz i položka „Svačinové a jídelní automaty“).

Pro umístění nápojového automatu stačí z Vaší strany vybrat vhodné místo, mít přípojku el. energie (běžná zásuvka) a přípojku pitné vody (lze u měnších provozů nahradit zásobím barelem). Instalaci a zprovoznění zajistíme. Na nás je potom pravidelné doplňování, čištění, servis a revize.

Platební systémy

Automaty jsou vybaveny mincovním platebním systémem a na přání je lze doplnit akceptorem bankovek (příjem bankovek 100,-Kč a 200,-Kč) a terminálem platebních karet, který umožňuje platbu nejen platební kartou, ale i mobilním telefonem, chytrými hodinkami a elektronickými stravenkami.

Bianchi 250
Bianchi 250

Bianchi 250

volně stojící automat s dotykovým ovládání a sortimentem až 20-ti druhů nápojů. Automat připravuje nápoje ze zrnkové kávy. Sortimet espresso, kapučíno, latté, čokoláda, irské kapučíno, čaj apod. Automat sje vhodný pro menší prostory s denním odběrem do 50-ti nápojů. Lze ho umístit na podstavec, kuchyňskou linku a nebo na malý svačinový automat. Velikost nápojů do 180 ml.

výška: 795 mmšířka: 510 mmhloubka: 649 mmhmotnost: 72 kg

Více o automatu

Bianchi 600
Bianchi 600

Bianchi 600

velkokapacitní, volně stojící automat s dotykovým ovládání a možností výdeje do jedné velikosti kelímků a to buďto 180 ml nebo 300 ml (TO-GO). Automat je na instatní kávu a nebo na zrnkovou kávu. Sortimet espresso, kapučíno, latté, čokoláda, irské kapučíno, čaj apod. Automat je vhodný pro větší odběry s denním odběrem do 150-ti nápojů.

výška: 1 830 mmšířka: 620 mmhloubka: 735 mmhmotnost: 155 kg

Více o automatu

Bianchi Agily
Bianchi Agily

Bianchi Agily

Velkokapacitní, volně stojící automat s dotykovou obrazovkou a možností výdeje do dvou velikostí kelímků 180 ml a 300 ml (TO-GO). Automat je připravuje nápoje z čerstvě umleté zrnkové kávy. Sortimet espresso, kapučíno, latté, čokoláda, irské kapučíno, čaj apod. Automat je vhodný do reprezentačních prostor s denním odběrem až 100 nápojů. Na obrazovce automatu lze promítat sdělení, reklamy apod. podle vlasního uvážení.

výška: 1 830 mmšířka: 635 mmhloubka: 990 mmhmotnost: 245 kg

Více o automatu

Kafepartner Premium – S
Kafepartner Premium – S

Kafepartner Premium – S

Velkokapacitní, volně stojící automat s velkou dotykovou obrazovkou a možností výdeje do dvou velikostí kelímků 180 ml a 300 ml (TO-GO). Automat se vyznačuje skvělým designem, možností barevných variací dveří doplněných o měnící se barevné podsvícení a hlavně německou kvalitou zpracování a nedostižnou velikostí spařovací komory na kávu. Konstrukci spařovací komory navrhovala ve Švýcarsku specializovaná firma. Automat připravuje nápoje z čerstvě umleté zrnkové kávy a nebo ho lze objednat i v instantní verzi. Sortimet espresso, kapučíno, latté, čokoláda, irské kapučíno, čaj apod. Automat je vhodný do reprezentačních prostor s denním odběrem až 300 nápojů. Na obrazovce automatu lze promítat sdělení, reklamy apod. podle vlasního uvážení.

Více o automatu

Luce X2
Luce X2

Luce X2

Velkokapacitní, volně stojící automat s tlačítkovým ovládáním a možností výdeje do dvou velikostí kelímků 180 ml a 300 ml (TO-GO). Automat je na instatní kávu a nebo na zrnkovou kávu. Sortimet espresso, kapučíno, latté, čokoláda, irské kapučíno, čaj apod. Automat je vhodný pro větší odběry s denním odběrem do 250-ti nápojů a hodí se i do náročných prostor výrobních hal apod.

Více o automatu