Svačinové a jídelní automaty

K zajištění rychlého občerstvení, svačin a chlazených nápojů se skvěle hodí prodejní automaty. Po 7 dní v týdnu a 24 hodin denně nabízejí sušenky, slané pochutiny, bagety, sendviče a chlazené nápoje. Základní automat nabízí 29 druhů zboží, střední 44 druhů zboží, a největší 49 druhů zboží. V automatech lze také vydávat hotová jídla, které stačí pouze ohřát a jsou připravena ke konzumaci.

Naší snahou je zařadit co nejvíce sortimentu od českých a regionálních výrobců např. KOLI limonády, Kalábria Limonády, perníky DUBEA apod.). Sortiment pravidelně doplňujeme o nové výrobky abychom zajistili co největší pestrost nabídky.

Pro základní školy a víceletá gymnázia máme připraven automat se sortimentem sladkých a slaných pochutin, minerálek, džusů a limonád, který splňuje pamlskovou vyhlášku a tudíž muže sloužit o občerstvení žáků a studentů škol.

Platební systémy

Automaty jsou vybaveny mincovním platebním systémem a na přání je lze doplnit akceptorem bankovek (příjem bankovek 100,-Kč a 200,-Kč) a terminálem platebních karet, který umožňuje platbu nejen platební kartou, ale i mobilním telefonem, chytrými hodinkami a elektronickými stravenkami.

GPE 30
GPE 30

GPE 30

Svačinový automat má 6 pater a sortiment obsahuje slané a sladké pochutiny, bagety, sendviče, chlazené nápoje (limonády, kafola, pepsi, coca cola, ledová káva, džus, nealko pivo, apod. Automaty pravidelně doplňujeme, hlídáme čistotu, servis a dobu trvanlivosti. Automat je vhodný do menších firem a projde i dveřni o šířce 80 cm do kuchyňky.

výška: 1 830 mmšířka: 720 mmhloubka: 825 mmhmotnost: 190 kg

Více o automatu

GPE 50
GPE 50

GPE 50

Svačinový velkokapacitní automat má 6 - 8 pater a sortiment obsahuje slané a sladké pochutiny, bagety, sendviče, chlazené nápoje (limonády, kafola, pepsi, coca cola, ledová káva, džus, nealko pivo, apod. Automaty pravidelně doplňujeme, hlídáme čistotu, servis a dobu trvanlivosti. Automat je vhodný do velkých firem a svou kapacitou zvládně i nahradit kantýnu. Svým designem se hodí i do reprezentačních prostor kde je velmi decentní. Může být vybaven výtahem zboží a nebo komfortním zvýšeným výdejním prostorem.

výška: 1 830 mmšířka: 945 mmhloubka: 825 mmváha: 240 kg

Více o automatu

Solid 8 a 10
Solid 8 a 10

Solid 8 a 10

Svačinový velkokapacitní automaty mají 6 pater a sortiment obsahuje slané a sladké pochutiny, bagety, sendviče, chlazené nápoje (limonády, kafola, pepsi, coca cola, ledová káva, džus, nealko pivo, apod. Automaty pravidelně doplňujeme, hlídáme čistotu, servis a dobu trvanlivosti. Automat je vhodný do velkých firem (náročných prostor výroby a montáže), frekventované veřejné prostory a svou kapacitou zvládně i nahradit kantýnu.

Více o automatu

Vendo S-47
Vendo S-47

Vendo S-47

Automat s velkou kapacitou chlazených nápojů pro zajištění pitného režimu ve firmách, tělocvičnách, bazénech apod. Jednoduchá obsluha a decentním designem. Nízká spotřeba el. energie.

výška: 1 830 mmšířka: 650 mmhloubka: 800 mmhmotnost: 280 kg

Více o automatu