Solid 8 a 10

Svačinový velkokapacitní automaty mají 6 pater a sortiment obsahuje slané a sladké pochutiny, bagety, sendviče, chlazené nápoje (limonády, kafola, pepsi, coca cola, ledová káva, džus, nealko pivo, apod. Automaty pravidelně doplňujeme, hlídáme čistotu, servis a dobu trvanlivosti. Automat je vhodný do velkých firem (náročných prostor výroby a montáže), frekventované veřejné prostory a svou kapacitou zvládně i nahradit kantýnu.

Solid 8 a 10
Solid 8 a 10

Potravinový automat na cukrovinky, nápoje a bagety určený pro jejich rychlý samoobslužný výdej. Ideální řešení pro občerstvení Vašich zaměstnanců, zákazníků apod. Automat nabízí široký sortiment cukrovinek, nápojů PET 0,5L, plechovek,
sendvičú a baget. Jednoduchý způsob občerstvení pro Vaše zaměstnance, zákazníky a návštěvníky. Nenáročný na prostor a hygienu, s jednoduchou obsluhou. Automat je flexibilní a lze ho nakonfigurovat na prodej požadovaných druhů zboží. Automat je celokovový a je velmi odolný!!!

Na automat lze nainstalovat různé platební systémy včetně bezhotovostních zařízení.

Cena automatu:
SOLID 8 139 656,-Kč bez DPH
SOLID 10 149 110,-Kč bez DPH

Platební systémy:
Mincovník s vracením přeplatku 16 650,-Kč bez DPH
Akceptor bankovek 14 650,-Kč bez DPH
Terminál plateních karet 16 650,-Kč bez DPH

VYBERTE SI SVOU BAREVNOU KOMBINACI AUTOMATU ☺

Velikost automatu 6 prodejních pater (lze objednat 7 patro) tj. 48 nebo 60 prodejních spirál (záleží na nastavení typu automatu a druhu zboží). V ceně automatu je zaškolení obsluhy, nastavení automatu dle požadavku zákazníka. Chlazení od 5 stupňů Celsia.