Vendingová řešení

Jsme rodinná firma s  tradicí spolupracující s regionálními dodavateli. Mezi naší hlavní činnost patří zajištění komplexního občerstvení ve firmách, veřejných prostorách, školách apod.

 • Výrobní a kancelářské provozy
  Nejvyšší procento našich zákazníků je právě z oblasti výrobních, skladovacích, prodejních a kancelářských provozů. Umíme Vám zajistit širokou škálu služeb nejen občerstvení, od kávy v kanceláři až po automat na výdej ochranných pomůcek. Velké prodejní automaty umíme opatřit různými platebními systémy (mincovníkem, akceptorem bankovek, terminálem platebních karet včetně akceptace benefitních stravenkových či personálních firemních karet. Na pravidelných trasách dennodenně zajišťujeme svačiny a nápoje tisícovkám zákazníků. Jestli Vy máte potřebu nalézt řešení stravování a občerstvení pro Vaše kolegy a zaměstnance, tak věřte, že víme, jak Vám můžeme pomoci.​
 • Školy
  Školy Jsme jeden z mála dodavatelů vendingových služeb, kteří se dokázali přizpůsobit prodeji svačinového a kancelářského sortimentu ve školách a přizpůsobit se požadavkům „pamlskové vyhlášky“. Naše služby poskytujeme napříč východočeských a středočeským regionem, jste-li základní škola či víceleté gymnázium, obraťte se na nás a my Vám rádi poskytneme kompletní nabídku. Pro střední a vysoké školy pak nabízíme automaty na horké nápoje i svačinové automaty se širokým sortimentem horkých a chlazených nápojů, bagety, sendviče a sušenky.
 • HoReCa
  Ať již hledáte profesionální kávovar s jednoduchou obsluhou do restaurace, lobby baru, bistra, kavárny a nebo třeba snídaňový servis pomocí samoobslužného automatu vždy Vám dokážeme nabídnout několik řešení na výběr a vše Vám přizpůsobit na míru přesně podle Vašich potřeb. Klademe velký důraz na nízkou spotřebu el. energie a jednoduchost obsluhy kávovarů. Prodejní automat na recepci poslouží Vašim hostům i tehdy, když personál bude mít volno. Obraťte se na naše obchodní oddělení a my Vám ušijeme služby na míru.
 • Úřady a veřejná místa
  Místa, kde se lidé nachází 24/7, ale stánky, kantýny a rychlá občerstvení již mají zavřeno? Poskytněte nám prostor pro provozování vendingových automatů a my zajistíme, aby byl dostatek kávy a široký výběr sortimentu k dostání v každou denní i noční hodinu. Našimi klienty jsou mimo jiné i různá sportovní (hokejové stadiony, letní koupaliště, kryté bazény) a kulturní střediska (kina, knihovny), střediska poskytování zdravotní péče, veřejné úřady a podobně. Služby tvoříme na míru a s více než dvaceti lety zkušeností věříme, že řešení nalezneme pro každého klienta, obraťte se s důvěrou na naše obchodní oddělení.