Výrobní provozy a firmy

Nejvyšší procento našich zákazníků je právě z oblasti výrobních a kancelářských provozů. Umíme Vám zajistit prakticky cokoliv, od kávy v kanceláři až po automat na výdej ochranných pomůcek.

Velké prodejní automaty umíme opatřit téměř jakýmkoliv platebním systémem či akceptorem, včetně benefitních stravenkových či personálních firemních karet.

Na pravidelných trasách dennodenně zajišťujeme svačiny a nápoje tisícovkám zákazníků napříč republikou. Jestli Vy máte potřebu nalézt řešení stravování a občerstvení pro Vaše kolegy a zaměstnance, tak věřte, že my už nyní víme, jak Vám pomoci.

Kancelářské prostory

Proč si nekupovat vlastní kávovar?  Máte- li zkušenost s vlastním kávovarem, víte, že čas od času je třeba jej odvápnit, vyměnit filtr, poslat na servis a čekat, až se Vám do třiceti dnů kávovar vrátí opravený.  Zatím co komunikujete se servisním centrem a přemýšlíte, koho pro opravený kávovar pošlete, si zaléváte instantní kávu. Jindy zase zapomenete koupit kávu či cukry nebo smetánky.  Můžeme Vám  od těchto starostí jednoduše pomoci.

Líbilo by se Vám, kdyby jste se mohli plnohodnotně věnovat své práci a toto někdo vyřešil za Vás? Dovoz veškerého sortimentu, zajištění servisu a výměna kávovaru v případě poruchy, to je naše práce.

Nezatěžujte sebe a své kolegy péčí o kávovary, od toho jsme tu my a naše komplexní služba pro
kanceláře. Nalezněte se v naší nabídce dle velikosti Vašeho provozu a zeptejte se nás na komplexní řešení.

Naše značky: Suzini, Caffe D′Italia

Kanceláře 1 -20 zaměstnanců

Pro  Vaší kancelář nebo více kanceláří zajišťujeme možnost bezplatného pronájmu:

  • profesionálních kávovarů Caffe D ́Italia.  Jedná se o profesionální kapslové kávovary s minimálním měsíčním odběrem  unikátních kapslí.  Nabízí perfektní přípravu kávy italského typu, plnohodnotné espresso s možností nastavení množství vody. Každý z Vašich kolegů a návštěv si může vybrat ze 4 druhů espressa, navíc také z několika druhů čajů, horkou čokoládu atd.
  • profesionálních kávovarů Carimalli a Nivona na zrnkovou kávu, který Vám jedním stiskem tlačítka připraví nejen lahodné espresso. Máme pro Vás připraven široký sortiment zrnkových káv, včetně naší čerstvě pražené zrnkové kávy. Věnovali jsme spoustu času testování kávy i kávovarů, aby jsme pro Vás měli připraven opravdu jedinečný produkt, který Vám bude každý den sloužit ke spokojenosti Vaší i Vašich chuťových buněk. 

 Pokud smýšlíte ekologicky, jsou v nabídce i plně kompostovatelné kapsle.

Dále Vám nabízíme zajištění pitného režimu– vodový výdejník či sodobar napojený přímo na vodovodní řád. Přes filtrační systém UV filtrů Vám do nádoby doteče perfektně upravená voda v chlazené či horké variantě. Šetříte peníze i prostor– nezabýváte se skladováním prázdných a plných barelů, které by se měly po otevření spotřebovat ideálně do 48 hodin a váží téměř 20 kg.

Kanceláře 20-40 zaměstnanců

Pro  Vaší kancelář nebo více kanceláří zajišťujeme možnost bezplatného pronájmu:

profesionálních kávovarů Caffe D ́Italia.  Jedná se o profesionální kapslové kávovary s minimálním měsíčním odběrem  unikátních kapslí. Nabízí perfektní přípravu kávy italského typu, plnohodnotné espresso s možností nastavení množství vody. Každý z Vašich kolegů a návštěv si může vybrat ze 4 druhů espressa, navíc také z několika druhů čajů, horkou čokoládu atd.

profesionálních kávovarů Carimalli a Nivona na zrnkovou kávu, který Vám jedním stiskem tlačítka připraví nejen lahodné espresso. Máme pro Vás připraven široký sortiment zrnkových káv, včetně naší čerstvě pražené zrnkové kávy. Věnovali jsme spoustu času testování kávy i kávovarů, aby jsme pro Vás měli připraven opravdu jedinečný produkt, který Vám bude každý den sloužit ke spokojenosti Vaší i Vašich chuťových buněk. 

 Pokud smýšlíte ekologicky, jsou v nabídce i plně kompostovatelné kapsle.

Dále Vám nabízíme zajištění pitného režimu– vodový výdejník či sodobar napojený přímo na vodovodní řád. Přes systém UV filtrů Vám do nádoby doteče perfektně upravená voda v chlazené či horké variantě. Šetříte peníze i prostor– nezabýváte se skladováním prázdných a plných barelů, které by se měli po otevření spotřebovat ideálně do 48 hodin a váží téměř 20 kg.

Potřebujete pro své kolegy a kolegyně zajistit svačinový servis? Zeptejte se na možnosti svačinového automatu.

Zavolejte nám na +420 774 255 525 nebo použijte poptávkový formulář.

Kanceláře 40+ zaměstnanců

Pro  Vaší kancelář nebo více kanceláří zajistíme možnost bezplatného pronájmu:

profesionálních kávovarů Caffe D ́Italia. Jedná se o profesionální kapslové kávovary s minimálním měsíčním odběrem  unikátních kapslí.  Nabízí perfektní přípravu kávy italského typu, plnohodnotné espresso s možností nastavení množství vody. Každý z Vašich kolegů a návštěv si může vybrat ze 4 druhů espressa, navíc také z několika druhů čajů, horkou čokoládu atd.

profesionálních kávovarů Carimalli a Nivona na zrnkovou kávu, který Vám jedním stiskem tlačítka připraví nejen lahodné espresso. Máme pro Vás připraven široký sortiment zrnkových káv, včetně naší čerstvě pražené zrnkové kávy. Věnovali jsme spoustu času testování kávy i kávovarů, aby jsme pro Vás měli připraven opravdu jedinečný produkt, který Vám bude každý den sloužit ke spokojenosti Vaší i Vašich chuťových buněk. 

Pokud smýšlíte ekologicky, jsou v nabídce i plně kompostovatelné kapsle.

Potřebujete pro své kolegy a kolegyně zajistit svačinový servis? Zeptejte se na možnosti svačinového automatu.

Ideálním řešením pro velké kancelářské provozy jsou kávovary s velkoobjemovými zásobníky a možností napojení na vodovodní řád. Je také možné tyto kávovary opatřit mincovníky pro možnost platby za nápoje.

V nabídce je 8 druhů nápojů: horká voda, espresso, espresso lungo, espresso s mlékem, cappucino, mocacino, horká čokoláda, mléko. Tento kávovar je schopen bez doplnění uvařit až 120 káv, pokud je připojen na vodovodní řád, úplně stačí jej doplnit a vyčistit až po pracovní době.

Výrobní společnosti

Ať už jste směnný provoz s několika sty zaměstnanci či menší zakázková výroba, dokážeme pro Vás zajistit komplexní služby. Kromě známých automatů na horké nápoje a chlazené kusové zboží umíme například i automaty na nanuky (ideální do horkých provozů) a automaty na výdej hotových jídel, které dokáží kompenzovat chybějící závodní stravování či nahradit jej například pro odpolední a noční směny. Velkým trendem posledních let jsou také automaty na výdej ochranných pomůcek, které lze propojit na personální firemní systém.

Pokud Vás nabídka zaujala, čtěte dál, nebo nás rovnou kontaktujte na telefonu +420 774 255 525 nebo použijte poptávkový formulář.

Výrobní společnosti 15-25 zaměstnanců

Zajistíme řešení občerstvení i pro menší výrobní provozy. Zajistíme vám pravidelnou dodávku čerstvých baget či sandwichů, široký sortiment chlazených nápojů a drobný doplňkový sladký a slaný sortiment s prodejním automatem, který svou velikostí může být umístěn i v kuchyňce.   Dále pak můžeme zajistit jak velký automat na horké nápoje tak malý stolní automat na horké nápoje, se stejně širokou nabídkou nápojů jako u velkého automatu, ale s podstatně menšími rozměry a s možností umístit automat i na kuchyňskou linku. 

Dále Vám nabízíme zajištění pitného režimu- vodový výdejník či sodobar napojený přímo na vodovodní řád. Přes systém UV filtrů Vám do nádoby doteče perfektně upravená voda v chlazené či horké variantě. Šetříte peníze i prostor- nezabýváte se skladováním prázdných a plných barelů, které by se měli po otevření spotřebovat ideálně do 48 hodin a váží téměř 20 kg.

Pro technicko-hospodářské pracovníky Vaší společnosti pak dále nabízíme možnost bezplatného pronájmu:

profesionálních kávovarů Caffe D ́Italia.  Jedná se o profesionální kapslové kávovary s minimálním měsíčním odběrem  unikátních kapslí.   Nabízí perfektní přípravu kávy italského typu, plnohodnotné espresso s možností nastavení množství vody. Každý z Vašich kolegů a návštěv si může vybrat ze 4 druhů espressa, navíc také z několika druhů čajů, horkou čokoládu atd.

profesionálních kávovarů Carimalli a Nivona na zrnkovou kávu, který Vám jedním stiskem tlačítka připraví nejen lahodné espresso. Máme pro Vás připraven široký sortiment zrnkových káv, včetně naší čerstvě pražené zrnkové kávy. Věnovali jsme spoustu času testování kávy i kávovarů, aby jsme pro Vás měli připraven opravdu jedinečný produkt, který Vám bude každý den sloužit ke spokojenosti Vaší i Vašich chuťových buněk.

Výrobní společnosti 25-60 zaměstnanců

Zajistíme řešení občerstvení i pro střední výrobní provozy. Zajistíme vám pravidelnou dodávku čerstvých baget či sandwichů, široký sortiment chlazených nápojů a drobný doplňkový sladký a slaný sortiment s prodejním automatem, který svou velikostí může být umístěn i v kuchyňce nebo automat s větší kapacitou přímo ve výrobě..   Dále pak můžeme zajistit jak velký automat na horké nápoje tak malý stolní automat na horké nápoje, se stejně širokou nabídkou nápojů jako u velkého automatu, ale s podstatně menšími rozměry a s možností umístit automat i na kuchyňskou linku např. pro variantu kdy chcete zaměstnacům poskytnou kávu zdarma.. 

Dále Vám nabízíme zajištění pitného režimu- vodový výdejník či sodobar napojený přímo na vodovodní řád. Přes systém UV filtrů Vám do nádoby doteče perfektně upravená voda v chlazené či horké variantě. Šetříte peníze i prostor- nezabýváte se skladováním prázdných a plných barelů, které by se měli po otevření spotřebovat ideálně do 48 hodin a váží téměř 20 kg.

Pro technicko-hospodářské pracovníky Vaší společnosti pak dále nabízíme možnost bezplatného pronájmu:

profesionálních kávovarů Caffe D ́Italia.  Jedná se o profesionální kapslové kávovary s minimálním měsíčním odběrem  unikátních kapslí.  Nabízí perfektní přípravu kávy italského typu, plnohodnotné espresso s možností nastavení množství vody. Každý z Vašich kolegů a návštěv si může vybrat ze 4 druhů espressa, navíc také z několika druhů čajů, horkou čokoládu atd.

profesionálních kávovarů Carimalli a Nivona na zrnkovou kávu, který Vám jedním stiskem tlačítka připraví nejen lahodné espresso. Máme pro Vás připraven široký sortiment zrnkových káv, včetně naší čerstvě pražené zrnkové kávy. Věnovali jsme spoustu času testování kávy i kávovarů, aby jsme pro Vás měli připraven opravdu jedinečný produkt, který Vám bude každý den sloužit ke spokojenosti Vaší i Vašich chuťových buněk.

Výrobní společnosti 60+ zaměstnanců + školy, sportoviště, kulturní zařízení apod.

Pro komplexní zajištění občerstvení Vašich zaměstnanců Vám nabízíme servis v podobně prodejních automatů na horké nápoje a automatů na chlazené kusové zboží (svačinový automat). Provozované automaty jsou plně v naší péči, pravidelně doplňujeme veškerý sortiment a provádíme očistu automatů. Tato služba může fungovat jako doplněk k závodnímu stravování či plnohodnotnému zajištění závodního stravování.

Běžnou službou jsou pak automaty na výdej hotových jídel  popř. na výdej mražených nanuků- zeptejte se na více informací

Zavolejte nám na +420 774 255 525 nebo použijte poptávkový formulář.

Dále Vám nabízíme zajištění pitného režimu- vodový výdejník či sodobar napojený přímo na vodovodní řád. Přes systém UV filtrů Vám do nádoby doteče perfektně upravená voda v chlazené, perlivé i neperlivé, či horké variantě. Šetříte peníze i prostor- nezabýváte se skladováním prázdných a plných barelů, které by se měli po otevření spotřebovat ideálně do 48 hodin a váží téměř 20 kg.

 Pro technicko-hospodářské pracovníky Vaší společnosti pak dále nabízíme možnost bezplatného pronájmu:

profesionálních kávovarů Caffe D ́Italia.  Jedná se o profesionální kapslové kávovary s minimálním měsíčním odběrem  unikátních kapslí.  Nabízí perfektní přípravu kávy italského typu, plnohodnotné espresso s možností nastavení množství vody. Každý z Vašich kolegů a návštěv si může vybrat ze 4 druhů espressa, navíc také z několika druhů čajů, horkou čokoládu atd.

profesionálních kávovarů Carimalli a Nivona na zrnkovou kávu, který Vám jedním stiskem tlačítka připraví nejen lahodné espresso. Máme pro Vás připraven široký sortiment zrnkových káv, včetně naší čerstvě pražené zrnkové kávy. Věnovali jsme spoustu času testování kávy i kávovarů, aby jsme pro Vás měli připraven opravdu jedinečný produkt, který Vám bude každý den sloužit ke spokojenosti Vaší i Vašich chuťových buněk. 

Pokud smýšlíte ekologicky, jsou v nabídce i plně kompostovatelné kapsle.