Kapslový kávovar EVA

Profesionální kapslový kávovar s velkou nádrží na vodu a odpadní kapsle. Kapsle nabízejí několik druhů espressa, bezkofeinové espresso, sypaný čaj, čokoládu apod. Kávovar dokáže neúnavně vařit spoustu nápojů za s sebou. Kapslový kávovar může být také vhodný jako doplněk kávovaru na zrnkovou kávu pro zákazníky, kteří preferují jiné nápoje než nabízí kávovar na zrnkovou kávu.

Kapslový kávovar EVA
Eva 01

Výkonný neúnavný kávovar se širokou nabídkou nápojů. Kompaktní rozměry a velká nádrž na vodu (na dolití vody není nutné vyndávat celý zásobník, vodu lze dolít praktickou nálevkou). Příprava nápoje jedním stiskem tlačítka. Vhodný do kanceláří, dílen, rychlých občerstvení, bister, obchodù, provozoven služeb (kadeřnictví, holičství apod.). Nezabere moc místa, je lehký a přitom uspokojí svým výkonem i náročného konzumenta. V kanceláři má široké uplatnění a hlavně na rozdíl od zrnkových kávovarù si každý mùže vybrat svùj nápoj (např. kávu bez kofeinu, čokoládu apod.).

Výhody oproti kávovaru na zrnkovou kávu:

1) Nikdo není omezen pouze jedním druhem zrnkové kávy, která je v kávovaru zrovna nasypána (káva espresso, bezkofeinová káva, horká čokoláda, BIO sypané čaje černý, zelený, heřmánek, ovocný a bylinkový.
2) Výrazně nižší spotřeba el. energie cca o 45%
3) Velmi jednoduchá obluha a údržba (žádný mlýnek, presovací jednotka apod.)

objem vodní nádržky: 2 lzásobník zbytků (počet porcí): 20délka kabelu: 1,1 mnapětí 230 V střídavý proudverze s napětím 24 V